Seinäjoen Sisu-Pallo ry

Hallitus 2019

Puheenjohtaja: Vesa-Matti Tulisalo

  • 041-4669800
  • vtulisalo@gmail.com

Varapuheenjohtaja: Lauri Hankanen

  • 050-5493124
  • lauri.hankanen@gmail.com

Sihteeri: Antti Virkkunen

  • 044-0192153
  • antti.virkkunen@sedu.fi

Rahastonhoitaja: Mikael Luotola

  • 050-3116600
  • mikael.luotola@netikka.fi

Jäsen: Tuomas Hyrkkänen

  • 040-7638009
  • tuomas.hyrkkanen@hotmail.fi

Jäsen: Janne Kilpeläinen

  • 040-0635565
  • janne.kilpelainen@hotmail.com

Jäsen: Jouni Kortesniemi

  • 045-6673280
  • jouni.kortesniemi@gmail.com

Jäsen: Taneli Panttila

  • 040-8348314
  • taneli.panttila@gmail.com

Jäsen: Marjo Saranpää

  • 050-3022992
  • marjo.saranpaa@9lives.fi

Jäsen: Antti Virkkunen

  • 044-0192153
  • antti.virkkunen@sedu.fi

Jäsen: Miika Willgrén

  • 045-2090007
  • miika.willgren@gmail.com
Close Menu